Akce v listopadu a prosinci

Poslední listopadový víkend jsme pomohli uspořádat Mikulášskou nadílku a Rozsvícení Vánočního stromu. Výtěžek z rozsvícení stromu jsme se rozhodli věnovat Honzíkovi Štrofovi z Bořitova, který trpí dětským autismem, nemocí ADHD, má oční vadu a bezlaktózovou dietu.

V pátek 18. 11. si připravili vedoucí mládeže pro své svěřence zakončení sportovní sezony. Mimo hodnocení výsledků závodů byla pro děti připravena projížďka hasičským vozem, lezecká ukázka HZS a také malé občerstvení.

Předvánoční čas si mladí hasiči zpříjemnili vyhlášením Okresní ligy mládeže a dorostu, které proběhlo v neděli 11. 12. ve Vysočanech. Z našich členů byli ohodnocení následující:

mladší žáci: 6.místo

starší žáci: 6.místo

stř. dorostenka Renata Nejezchlebová: 2.místo

ml. dorostenec Daniel Janíček: 2.místo

stř. dorostenec Jiří Sázavský: 1. místo

V sobotu 12.11.2022 se vydala sportovní družstva do Černovic, kde převzala ocenění za celková umístění v letošním ročníku VCB.