SDH Bořitov se dostal do celostátního finále

Od začátku roku 2014 začal platit nový zákon o prodeji lihovin, proto si náš sbor musel vyřídit živnost na prodej alkoholu na akcích, které pořádáme.

Soutěže v požárním sportu

• 11.5. se na hasičské zahradě konalo 1. kolo soutěže v PS OKRSKU RÁJEC
  • 24.5. jsme organizovali soutěž mladých hasičů, která spadá do okresní ligy mládeže
  • 31.5. proběhlo OKRESNÍ KOLO PS, kde naše družstvo mužů zvítězilo , azajistilo si tak postup do kola krajského, které se konalo v Hustopečích 14.6. v KRAJSKÉM KOLE pak získali 4. místo
  • 8.6. byla na hasičce uspořádána soutěž v PS řazená do VCB
  • 6. 9. zorganizoval SDH Lysice SOUTĚŽ LYSICKÝ KABRŇÁK v silových hasičských disciplínách. Zde nás reprezentovali David a Filip Páralovi. Filip se umístil na 3. MÍSTĚ a David obsadil 11. MÍSTO
  • 26.12. se konala ZIMNÍ SOUTĚŽ O PUTOVNÍ POHÁR VELITELE SDH BOŘITOV
  • 17.5. proběhlo v Ráječku jarní kolo celostátní hry PLAMEN. Mladší žáci skončili na 1.místě, starší žáci získali 3.místo

DOROSTENCI si výhrou v OKRESNÍM KOLE zajistili postup do KRAJSKÉHO KOLA DOROSTU v Hodoníně, kde také vybojovali 1. místo

5.-6.7.2014 se proto zúčastnili MISTROVSTVÍ ČR HRY PLAMEN A DOROSTU SH ČMS V POŽÁRNÍM SPORTU, které probíhalo na atletickém stadionu VUT v Brně. Zde dosáhli na celkové 9.místo. Za MLADŠÍ DOROST pak Jan Fojt ml. získal 4.MÍSTO

V letošním roce došlo ke spuštění projektu mladých hasičů „RECYKLUJTE S HASIČI“, který spočívá ve sběru vysloužilých elektrospotřebičů.