Děkujeme všem občanům, kteří přišli podpořit náš sbor na hasičský ples. Poděkování patří také všem sponzorům. Vaší podpory si moc vážíme a zároveň Vás můžeme ujistit, že se na tradiční hasičský ples můžete těšit i v příštím roce, kdy Vám 20. ledna 2024 zahraje k tanci hudební skupina Velvet.

V pátek 20. ledna proběhla na hasičské zbrojnici valná hromada sboru.

V zimních měsících probíhá příprava sportovních týmů mládeže i dospělých na nadcházející sezónu.

Dne 04.02.2023 byla jednotka sboru vyslána operačním střediskem na silnici mezi Bořitovem a Oborou k odstranění spadlého stromu přes silnici.

Družstva mládeže, jednotlivci a sportovní družstva dospělých se pomalu ale jistě připravují na začátek závodní sezony. Nejdříve začne sezona pro mládež, a to 1. dubna na závodech v Šošůvce. Dorostence čeká první závod 16. dubna v Jablonci nad Nisou a Velká cena Blanenska v požárním útoku započne na Žernovníku 21. května

Dne 16.03.2023 v odpoledních hodinách byla jednotka SDH Bořitov vyslána do obce Šošůvka k požáru zemědělského stavení. Zajistili jsme zde tylové zázemí pro hasiče, osvětlení místa zásahu a rozebírali zasažené konstrukce.

Družstva přípravky, žáků a dorostenci se pilně připravují na jarní zahájení sezóny 2023. Mladé hasiče čekají v dubnu soutěže v Bořitově a v Senetářově. Dorostence jen závod v Senetářově.

Ve dnech 22. – 23. dubna proběhne v areálu hasičské zbrojnice v Bořitově soutěžní víkend, kde se představí všichni naši sportovci. V sobotu o 9hod. proběhne soutěž přípravky, mladších a starších žáku O pohár SDH Bořitov. Odpoledne poměří síly žáci v běhu na 60 m překážek. V neděli od 10hod. přijdou na řadu dorostenky a dorostenci v soutěži Bořitovská stovka. Odpoledne završí soutěžní víkend okrsková soutěž mužů a žen. Po celý víkend bude pro soutěžící i diváky zajištěno bohaté občerstvení. Přijďte podpořit bořitovské hasiče!