Ohlédnutí za soutěžemi

Dne 25. září se konalo v Benešově u Prahy Mistrovství ČR v běhu na 60m překážek. V konkurenci 120 nejlepších z celé republiky obsadila naše závodnice Kateřina Podmelová krásné 84 místo. Děkujeme Káti za reprezentaci a doufáme, že příští rok budeme mít na republikovém finále více zástupců.

Posledním závodem v Senetářově ukončili mladí hasiči letošní soutěžní sezónu. Výsledky byly následující:

Mladší A: 2. místo, B: 11. místo

Starší: 10. místo

Dorost družstvo 1. místo, stř. dorostenec Daniel Janíček 5. místo

V Sudicích (24.9) ukončili letošní sezónu také dospělí sportovci. Nejlépe v letošním ročníku Velké ceny Blanenska skončilo družstvo žen, které získalo bronzové medaile za třetí místo. O stupínek hůř skončili dorostenci a muži A. Družstvo mužů B obsadilo 21. místo.