Mladí hasiči a jejich aktivita v srpnu

V neděli 7.8 se v Brně na stadionu VUT v Brně uskutečnilo krajské kolo v běhu na 60 metrů překážek. Z okresního kola si účast vybojovali:
Kateřina Podmelová, Matyáš Macháček a Adam Včelař. Matyáš v kategorii mladších chlapců obsadil 21. místo, Adam po napínavém souboji skončil na 11. místě a bohužel mu unikl postup na MČR. Nejlépe se dařilo Kateřině Podmelové, která si za 9. místo vybojovala i postup na Mistrovství ČR, které proběhne v neděli 25.9 v Benešově.

Ve středu 10.8. vyrazili naši mladí hasiči na třídenní hasičský tábor. Děti navštívily papouščí zoo v Bošovicích, pokračovaly prohlídkou práva útrpného na zámku ve Slavkově u Brna. Během celého tábora děti prováděly zábavné hry.

Tréninky mladých hasičů od měsíce srpna probíhají v obvyklých časech: přípravka a žáci -pondělí a pátek 16:30-18:00, dorost pondělí, středa, pátek od 18:00