První závody po krizi

S uvolněním situace ohledně krize a hygieny se naši mladí hasiči a dorostenci vydali na závody 60m s překážkami a 100m s překážkami na Jižní Moravu do obce Svatobořice-Mistřín v okrese Hodonín k loňským Mistrům ČR v požárním sportu. Počasí už od rána přálo a po celý závodní den nás provázela slunečná obloha s minimem mraků. Po přihlášení a nástupu se rozběhlo samotné závodní klání. Mladší a starší žáci v disciplíně 60m s překážkami na tartanovém povrchu za místní školou. Dorostenci o několik metrů dál v disciplíně 100m s překážkami na travnatém povrchu. Závodilo se klasicky na dva pokusy, kde mohli závodníci co nejvíce zhodnotit svoje tréninkové hodiny. Jak to už bývá, někomu se dařilo více, někomu méně, někdo si pocit na startovní čáře před výstřelem vyzkoušel poprvé. Všichni se snažili co to šlo ale první může být jen jeden a i ostatní příčky je třeba někým obsadit. Komu se dařilo, odjížděl spokojený, komu méně, určitě zapracuje na zlepšení při přípravě aby při dalších závodech, které už se blíží ( 18. – 19.7. v Hrušovanech u Brna) proběhlo nějaké zlepšení.

Mladí hasiči

Chlapci / Dívky

Jakub Šejnoha6. místoKlára Včelařová 5. místo
Adam Včelař10. místoAneta Kučerová6. místo
Petr Dvořáček11. místoTereza Lengálová7. místo
Matěj Kafoněk13. místoSofie Sehnalová12. místo
Šimon Včelař18. místoNikola Lengálová16. místo

Starší žáci

Jiří Sázavský5. místo
Daniel Janíček12. místo
Lukáš Podmele15. místo

Dorostenci mladší

Jiří Sázavský6. místo

Dorostenky střední

Klára Beranová3. místo
Jolana Juračková7. místo

Dorostenci / Dorostenky starší

Pavel Karásek3. místoSimona Páralová1. místo