Mistrovství ČR dorostu

Mistrovství ČR ještě nebylo pro Bořitov u konce. Bořitovské barvy na MČR dorostu reprezentovala mladší dorostenka Simona Páralová. První den závodnici čekal běh na 100m s překážkami a testy. Po prvním pokusu na běhu na 100m s překážkami obsadila Simona s časem 20,43 deváté místo. V druhých pokusech se ji tento čas nepovedl vylepšit, takže si z první disciplíny odnesla 9. místo. Po napsání testů se Simona zařadila na 7. místo. Druhý den byl na řadě dvojboj. Na této disciplíně obsadila Simona s časem 19,46 desáté místo. S celkovým součtem 20 bodů obsadila Simona celkové 9. místo.

Simona však na Mistrovství nebyla sama. Družstvu dorostenců ze Senetářova vypomáhalo bořitovské duo Honza Fojt a David Pospíšil. V celkovém hodnocení získali bronzové medaile. Honza se navíc může pyšnit zlatou medailí a titulem Mistra ČR v požárním útoku.

Fotka uživatele SDH Bořitov.

Autor: David Páral13