Krajské kolo PS Blansko

Jako první jsme se museli porvat s požárním útokem, kde jsme překvapili tak trochu i sebe, když se nám povedlo trhnout první místo s časem 24,88s již prvním pokusem.
Do běhu na 100m překážek jsme šli trochu do neznáma, protože pro polovinu naší estavy to byl téměř první závod na velkých překážkách. Po prvních kolech jsme neměli ani potřebný počet uznaných pokusů, takže druhé pokusy byly už docela v nervu 😀. A že když už se to kazí tak pořádně, nám potvrdilo počasí, když začalo na druhé pokusy pršet 😑naštěstí jsme situaci zachránili a i ze stovek jsme vybojovali první místo. Petr Kolínek ještě získal první místo ze všech závodníků časem 17,53s.
Poslední disciplínu si stačilo díky předchozím výsledkům už jen pohlídat, ale když už jsme byli v tom, tak jsme i tady urvali první místo již prvním pokusem (63,14s). Druhým pokusem se nám povedlo čas ještě zlepšit na 62,56s.
Tímto jsme se kvalifikovali na krajské kolo v PS 5.8.2017 v BRNĚ, kde se pokusíme spolu s holkama ze Senetářova vyčarovat postup na republiku 😎. Držte nám tedy palce.
Velké poděkování patří Štěpánu Čechovi a Janu Vachovi ze Sychotína a Danu Matuškovi ze Žernovníka.
Autor: Filip Páral – upraveno

Fotka uživatele SDH Bořitov.15