Body jsou sečteny

V sobotu 19.11.2016 proběhlo vyhlášení výsledků OLM i VCB!

   Vyhlášení výsledků Okresní ligy mládeže proběhlo, již tradičně, v Drnovicích. V dopoledních hodinách před slavnostním vyhlášením měl SDH Drnovice pro mladší a starší žáky připravenou soutěž v uzlování. Po ukončení soutěže proběhlo ve 13:00 slavnostní vyhlášení vítězů OLM.

V kategorii mladších žáků bylo o umístění našich závodníků již předem rozhodnuto tudíž dvanácté místo pomohlo k bodovému součtu 153 bodů a výslednému 8. místu.
Ve starších žácích byla situace velmi napínavá. O titul bojovali celkem tři týmy včetně našich žáků. Po velmi těsném souboji s hasiči ze Sychotína a Jabloňan, obsadili bořitovští hasiči stříbrnou příčku se stejným bodovým ziskem jako vítězný Sychotín, ale horším součtem prvních míst. Druhé místo bereme jako výborné zakončení letošní úspěšné sezóny a našim kamarádům ze Sychotína gratulujeme k zlatým medailím.
Vyhlášení celkových výsledků se také dočkala okresní liga dorostenců. Na medailové příčky se z našich závodníků dostal Pavel Karásek a David Pospíšil. V kategorii mladších dorostenců obsadil Pavel bronzovou příčku, v kategorii středních dorostenců vystoupal David až na stupeň nejvyšší.
Za celoroční práci obdrželi cenu pro nejlepší vedoucí Jan Fojt st. a David Páral. Tuto cenu si však zaslouží za úspěšný letošní rok všichni naši vedoucí.

   Vyhlášení výsledků Velké ceny Blanenska v požárním útoku se jako každoročně konalo v Černovicích. Bořitovské týmy se umístily na těchto místech:
Bořitov A         51 bodů         16. místo
Bořitov B         10 bodů         36. místo

Všem týmům i závodníkům gratulujeme, zejména potom týmu starších žáků, který obsadil 1. příčku, a také Davidu Pospíšilovi za 1. místo v kategorii středních dorostenců a Pavlu Karáskovi za krásné 3. místo v kategorii mladších dorostenců.