Krajské kolo – muži

První srpnovou sobotu proběhlo na stadionu ASK Blansko krajské kolo soutěže v požárním sportu. Právo reprezentovat okres Blansko mělo i družstvo našich mužů. Soutěžní klání se skládalo ze tří disciplín: běh na 100m překážek, štafeta 4x100m a požární útok.

Ve všech disciplínách se našemu družstvu podařilo získat cenný kov:
Běh na 100m překážek: 3. místo (106,29)
Štafeta 4x100m: 2. místo (60,84)
Požární útok: 2. místo (24,97)

V celkovém součtu dosáhli bořitovští hasiči na krásné druhé místo, které obhájili z loňského ročníku. Družstvo bylo složeno ze závodníků: Filip Páral, David Kučera, Petr Kolínek, Zbyněk Ostrý, Lukáš Martínek, David Páral, Dan Matuška(SDH Žernovník), Jaroslav Zhoř(SDH Černovice), Martin Bílek(SDH Černá Hora) a Petr Kováč(SDH Petrovice) + vedoucí družstva Radim Kříž. Za krásné umístění patří dík všem závodníkům a také fanouškům, kteří neúnavně vytvářeli skvělou atmosféru po celou dobu soutěže.

Fotogalerie

?(foto OSH Blansko)?

?(foto OSH Blansko)??(foto OSH Blansko)?