Krajské kolo hry plamen

Starší žáci v sobotu 18.6.2016 ráno odjeli do Kyjova kde se konalo krajské kolo hry plamen. Po přihlášení družstva se přesunuli do blízkého Vracova kde jako první disciplína proběhl závod požárnické všestranosti. Po této disciplíně se starší žáci z Bořitova umístili na průběžné 1. místo. Dalšími disciplínou byla štafete dvojic kde získali 1. místo a na štafetě 4×60 metrů získali 4. místo…. průběžně stále drží zlatou příčku.
Po krátké přestávce na oběd proběhla štafeta CTIF, ve které Bořitov získal další cenné 1. místo… Štěstí starším žákům ale napřálo na požárním útoku CTIF, kde skončili na 5. příčce.
Poslední disciplínou, která rozhodla o tom kdo postoupí na republikové kolo do Českých Budějovic byl požární útok. Na útoku časem 19,99s potvrdili, že v letošním roce je SDH Bořitov v Jihomoravském kraji najlepší. Za dva týdny starší žáky tydy čeká mistrovství České republiky v požárním sportu v Českých Budějovicích. 🙂

O tento úspěch se postaral tým ve složení: David Pospíšil, Martin Kučera, Martin Svoboda, Pavel Karásek, Simona Páralová, Marek Odehnal, Tomáš Kučera, Patrik Fojt a dva hotující závodníci Honza Vach (SDH Sychotín) a Štěpán Kašparec (SDH Žernovník) pod vedením vedoucích Dvida Párala, Lukáše Martínka a Jana Fojta ml.

Rádi bychom  také poděkovali všem Bořitovským fanouškům, kteří nás celý den v Kyjově podporovali 🙂 držte nám palce na republikovém kole 🙂