Mistrovství ČR

Už jsme tady! Dnes 4. července začíná na atletickém stadionu v Plzni dorostenecká část Mistrovství ČR. Probíhají tréninky a technická přejímka materiálu a poté  běh na 100m překážek a testy.
   V první disciplíně nikdo z našich nechyboval. První se na startovní čáru postavila Simona Páralová. Se svým dvakrát vylepšeným osobním rekordem zastavila časomíru v čase 19,45 a to stačilo na 11. místo. Další šel na řadu Patrik Fojt, kterému disciplína nevyšla dle představ.

Díky spadeným hadicím obsadil až 13. místo. Odpoledne dráhu s překážkami obsadila družstva dorostenců. Nejlépe z našich se vedlo Štěpánovi Čechovi, který s časem 17,38 obsadil krásné 5 místo. Nejvíce smůly si vybral Honza Fojt, který si při pádu z kladiny vymknul kotník a republika pro něj bohužel skončila. V celkovém součtu obsadili dorostenci 4. místo.

    V kategorii středních dorostenek obsadila 13. místo Simona Páralová, která si ve všech disciplínách vylepšila osobní maxima. Patrik Fojt si z Plzně odváží 11. místo za střední dorostence. Družstvo dorostu obsadilo celkové čtvrté místo. Nejlépe se klukům zadařilo v disciplíně požární útok, kde získali mistrovský titul. Děkujeme všem závodníkům za výbornou reprezentaci na republikové soutěži a také fanouškům, kteří fandili jak v Plzni tak u internetových obrazovek.
Více fotografií zde:
https://dave23.rajce.idnes.cz/MCR_dorost_Plzen_2018/

Na obrázku může být: 18 lidí, venku