Zakončení sezóny

Třetí adventní neděli si připravili vedoucí mládeže pro mladé hasiče a jejich rodiče zakončení sezóny 2016. Po hodnocení vedoucích mladí hasiči obdrželi od zástupců výboru SDH balíčky se sladkostmi. V klipech z dílny Davida Pospíšila si všichni připomněli celou soutěžní sezónu. Ve zbytku odpoledne si rodiče mohli se svými děti vyzkoušet některé disciplíny a dovednosti, které se mladí hasiči učí po celý rok.
Po Vánoční přestávce se mladí hasiči znovu začnou scházet od 2. 1. 2017 v obvyklých časech. Mladší žáci: 2. 1. 2017 v 17:00, starší žáci: 3. 1. 2017 v 18:00

Fotka uživatele SDH Bořitov.Fotka uživatele SDH Bořitov.Fotka uživatele SDH Bořitov.Fotka uživatele SDH Bořitov.Fotka uživatele SDH Bořitov.Fotka uživatele SDH Bořitov.