Hodnocení sezóny starších žáků očima Davida Pospíšila

Hodnocení letošní úspěšné sezóny starších žáků očima Davida Pospíšila textem i videosestřihem:

VIDEO -BOŘITOV STARŠÍ ŽÁCI

Sezona 2016 se již pomalu blíží ke svému konci a občas není od věci se za ni ohlédnout.

Bořitov je malá vesnice, v které mimo jiných spolků vystupuje a hraje svoji roli Sbor Dobrovolných Hasičů. Krom zajišťování mnoha akcí a událostí se zde hasiči věnují Požárnímu sportu a práci s mladými hasiči. Po okrese je již několik let známo že bořitovští žáci patří jedním z těch lepších týmů. Párkrát se jim zdařilo vyhrát Okresní Ligu Mládeže a také vybojovat postup na krajské kolo hry Plamen. V letošní sezoně si dokonce dokázali probojovat cestu až na republikové kolo hry Plamen a to se nestává každý rok. Velké zásluhy a pevné nervy patří všem našim trenérům, se kterými jsme kdy měli tu čest trénovat.

Jan Fojt st.
David Páral
Lukáš Martínek
Jan Fojt ml.

Těmto trenérům chceme poděkovat za jejich čas, trpělivost a snahu nás k něčemu dokopat abychom stále neseděli doma jako polovina dnešní mládeže. Práce s dětmi je sice náročná, ale když se poté můžete ohlédnou co jste dokázali… je to více než dobré. I když jsme se ne vždy chovali slušně a poslouchali, někdy se smáli až tak že to i trenéra nakazilo a neudržel se.

autor: David Pospíšil