„Sychotínský uzlík“

Po čtyřech měsících pilných tréninků se v sobotu 12.3. dočkali naši mladí hasiči první letošní soutěže. První kolo okresní ligy pořádali hasiči ze Sychotína v kunštátské sportovní hale po názvem Sychotínský uzlík. Do soutěže jsme nasadili dvě družstva starších a jedno družstvo žáků. Mladším se závod příliš nepovedl a skončili na 22.místě. Starší žáci se vedli podstatně lépe. Béčko v základním kole skončilo dvanácté a Áčko si vyvázalo body za místo třetí. V nadstavbové vyřazovací části se nám nepodařilo postoupit přes domácí družstva. Béčko skončilo v prvním kole, áčko se provázalo až do semifinále. Současně se soutěží družstev se konala i soutěž jednotlivců, kde se nám vedlo následovně:
Simona Páralová- 6.místo
David Pospíšil- 7.místo
Pavel Karásek- 11.místo
Martin Kučera- 16.místo
Další, opět uzlové kolo ligy, se uskuteční 9.4. v Šošůvce. Po té už nás čekají letní disciplíny.

Další fotografie ZDE